Olle Kåks oljemålning
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
OLLE KÅKS (1941-2003): ´´Sittande´´, signerad Kåks och a tergo, olja på duk, 112x105 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
562614
Päivämäärä:
2018-08-10