Olle Kåks oljemålning

Olle Kåks  oljemålning
Olle Kåks  oljemålning
Olle Kåks  oljemålning
Olle Kåks  oljemålning
Olle Kåks  oljemålning
Olle Kåks  oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

OLLE KÅKS (1941-2003): ´´Sittande´´, signerad Kåks och a tergo, olja på duk, 112x105 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

562614

Päivämäärä:

2018-08-10