Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, bord 1900-talets första hälft, mahogny, räfflad sarg, svängda och skodda ben, med 2 iläggsskivor, höjd ca 73, diameter 115 samt 2 x 50 cm, stolar, 4 st, nyrenässans, 1800/1900-tal, skuren dekor, stoppade sitsar med textil klädsel, sitthöjd ca 50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

562617

2018-08-10