Leif Tjerned målning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
LEIF TJERNED (född, 1942), komposition med kvinna, signerad Leif Tjerned, daterad 1971 samt otydligt betitlad á tergo, akryl på duk, ca 100 x 100 cm
Kuntoraportti
562621
Päivämäärä:
2018-08-10