Leif Tjerned målning

Leif Tjerned målning
Leif Tjerned målning
Leif Tjerned målning
Leif Tjerned målning
Leif Tjerned målning
Leif Tjerned målning

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

LEIF TJERNED (född, 1942), komposition med kvinna, signerad Leif Tjerned, daterad 1971 samt otydligt betitlad á tergo, akryl på duk, ca 100 x 100 cm

Kuntoraportti

562621

Päivämäärä:

2018-08-10