Reinhard Arnesen oljemålning

Reinhard Arnesen oljemålning
Reinhard Arnesen oljemålning
Reinhard Arnesen oljemålning
Reinhard Arnesen oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REINHARD ARNESEN (1867-1936): Norskt fjällandskap med stuga, signerad o daterad R Arnesen -14, olja på duk, ca 32x55 cm

562628

2018-08-12