Louise ljubi Lidströmer (född 1948)

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (född 1948): Komposition, signerad Ljubi, akvarell, bladstorlek ca 56x75 cm

562666

2018-08-10