Alliansring med diamanter
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALLIANSRING, 18 k vitguld, gammalslipade diamanter totalt ca 1,07 ct, enligt gravyr, G Dahlgren & Co, Malmö 1945, ringstorlek 16,75, totalvikt ca 2,2 g
Bruksslitage, några diamanter med mindre nagg
562677
2018-08-25