Pierre Auguste Renoir etsning

Pierre Auguste Renoir etsning
Pierre Auguste Renoir etsning
Pierre Auguste Renoir etsning
Pierre Auguste Renoir etsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIERRE AUGUSTE RENOIR (1841-1911): "Porträtt av Berthe Morisot", signerad i plåten Renoir, etsning, ca 11x9 cm

Ej examinerad ur ramen

562682

2018-08-11