Tapio Wirkkala ´´Bolle´´ vas
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
TAPIO WIRKKALA, ´´Bolle´´ vas, formgiven på 1960-talet, grönt, gult och violett glas, Venini, Italien, signerad Venini och daterad ´89 på undersidan, etikettmärkt, höjd ca 41.5 cm
Smärre slitage
562685
2018-08-11