Snäckor, 2 st

Snäckor, 2 st
Snäckor, 2 st
Snäckor, 2 st
Snäckor, 2 st
Snäckor, 2 st
Snäckor, 2 st
Snäckor, 2 st
Snäckor, 2 st
Snäckor, 2 st
Snäckor, 2 st

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, "Carrara", skål, Gustavsberg, i form av snäcka, undertill märkt Cararra 1102, längd ca 24 cm, samt OKAND FORMGIVARE, Italien, 1900-talets andra hälft, längd 36 cm.

Smärre slitage

562687

2018-08-11