Valdemar Pyysiänen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VALDEMAR PYYSIÄINEN (1902-1978): Figurkomposition, olja på dukpannå, signerad, daterad -64, ca 48 x 45 cm

562693

2018-08-11