Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VALDEMAR PYYSIÄINEN (1902-1978): Figurkomposition, olja på dukpannå, signerad, daterad -64, ca 48 x 45 cm
562693
2018-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här