Fåtölj 1950-tal

Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, teak, stoppade armlän svart konstskinn, fast stoppad randig klädsel, sitthöjd ca 27-38 cm, enligt medföljande originalkvitto "Karmstol JOC", daterat 1956.

Mindre bruksslitage.

562694

2018-08-15