Papegoja

Papegoja
Papegoja
Papegoja
Papegoja
Papegoja
Papegoja
Papegoja
Papegoja
Papegoja
Papegoja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, 1900-tal, papegoja, porslin, Italien, höjd ca 40 cm

Smärre slitage. Ett par obetydliga nagg

562699

2018-08-11