Arne Olsson oljemålning

Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE OLSSON (1918-2003): ´´Fjällhöst´´, monogramsignerad AO, olja på duk, 65x87 cm

Smärre slitage

562701

2018-08-11