Mattsalsgrupp nyrenässans

Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans
Mattsalsgrupp nyrenässans

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1800-talets slut, nyrenässans, betsad ek, bestående av 6 stolar med skuren dekor och stoppade sitsar i konstläder, ett matbord med svarvade ben samt 4 iläggskivor, sitthöjd ca 48 cm, bordets mått 85, 128x93 cm

Kuntoraportti

Slitage, torrsprickor, spår av trämask, en stol med lagningar på ryggen, en stol med trasig rygg

562710

Päivämäärä:

2018-08-11