Byrå rokokostil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, samtida, fanerad med valnöt bemålat med pastoral idyll i landskap, beslag i mässing, skiva av grön marmor, höjd ca 90, 122x46 cm
Bruksslitage, några mindre repor, dörrarna är svåra att stänga, ställvis något blekt, några sprickor, senare, ej tillhörande skiva
562712
2018-08-11