Golvspegel

Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets senare del, rikligt snidat och förgyllt trä, fasettslipat spegelglas, ca 232x112 cm

Skadad fot, smärre bräckage och smärre slitage

562715

2018-08-11