Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets senare del, rikligt snidat och förgyllt trä, fasettslipat spegelglas, ca 232x112 cm
Skadad fot, smärre bräckage och smärre slitage
562715
2018-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här