Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, bas och skiva i rosa marmor, stomme och beslag i mässing, höjd ca 121, 32x32 cm
Slitage, några nagg, repor och fläckar
562716
2018-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här