Piedestal i rosa marmor

Piedestal i rosa marmor
Piedestal i rosa marmor
Piedestal i rosa marmor
Piedestal i rosa marmor
Piedestal i rosa marmor
Piedestal i rosa marmor
Piedestal i rosa marmor
Piedestal i rosa marmor
Piedestal i rosa marmor
Piedestal i rosa marmor
Piedestal i rosa marmor
Piedestal i rosa marmor

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, bas och skiva i rosa marmor, stomme och beslag i mässing, höjd ca 121, 32x32 cm

Slitage, några nagg, repor och fläckar

562716

2018-08-11