Stor golvspegel

Stor golvspegel
Stor golvspegel
Stor golvspegel
Stor golvspegel
Stor golvspegel
Stor golvspegel

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets senare del, förgylld och bemålad i svart, dekor av kolonner och akantus samt postament, fasettslipat spegelglas, ca 230118 cm

Smärre färgbortfall

562717

2018-08-11