Matbord ek Timbro

Matbord ek Timbro
Matbord ek Timbro
Matbord ek Timbro
Matbord ek Timbro
Matbord ek Timbro
Matbord ek Timbro
Matbord ek Timbro
Matbord ek Timbro
Matbord ek Timbro
Matbord ek Timbro
Matbord ek Timbro
Matbord ek Timbro

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, Ulferts, Timbro, 1960-tal, ek, 2 st iläggskivor (50 cm vardera), etikettmärkt, höjd ca 72, 134x89 cm

Sedvanligt bruksslitage

562718

2018-08-11