Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, 1900-talets första hälft, Österrike, bemålat flitgods, i form av barockpar, märkt med bikupan, höjd ca 25 cm

Mindre lagningar förekommer

562724

2018-08-12