Trädgårdsurna Sommar

Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar
Trädgårdsurna Sommar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, 1900-talets början, gjutjärn, Husqvarna, nr 5, målad, med godronneringar på kvadratisk bas, höjd ca 45 cm

Slitage, röst, förlust av färg och förslut av dekorelement delar

562730

2018-08-11