Trädgårdsurna Sommar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, 1900-talets början, gjutjärn, Husqvarna, nr 5, målad, med godronneringar på kvadratisk bas, höjd ca 45 cm
Slitage, röst, förlust av färg och förslut av dekorelement delar
562730
2018-08-11