Bruno Mathsson fåtölj Karin 73
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRUNO MATHSSON, fåtölj Karin 73, 1970-tal, DUX, stomme av förkromade stålrör på hjul, bärväv i grå smärting, djuphäftade plymåer med skinnklädsel, sitthöjd ca 36 cm
Slitage, bärväv med fläckar, hjulen något stumma
562739
2018-08-11