Skrivbord 1950-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1950-tal, formskuren lös skiva i massiv teak, ett ben stringliknande tredelad i svartlackerad metall, ca 170,5x27,5-56,5 hurts, bl.a. teakfaner, fem lådor i front, ca 41,5x52,5 cm, totalhöjd ca 75 cm
Smärre fanerbortfall på hurts, fotknopp på ben sprucken, bruksslitage
562743
2018-08-15