Skrivbord 1950-tal

Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal
Skrivbord 1950-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1950-tal, formskuren lös skiva i massiv teak, ett ben stringliknande tredelad i svartlackerad metall, ca 170,5x27,5-56,5 hurts, bl.a. teakfaner, fem lådor i front, ca 41,5x52,5 cm, totalhöjd ca 75 cm

Smärre fanerbortfall på hurts, fotknopp på ben sprucken, bruksslitage

562743

2018-08-15