Georg Jensen ´´Moonlight grapes´´ ring

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

GEORG JENSEN, "Moonlight grapes", ring, sterlingsilver, med dekor i form av vindruvor, ringstorlek 17, totalvikt ca 21.6 g

Bruksslitage, mindre repor

562748

2018-08-11