Carl Malmsten trädgårdsmöbel Sommar
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Bergshamra", trädgårdsmöbel, 4 dlr. mörkbetsad furu, tillverkad av ITA Ingelstaverken AB, 1900-talets andra hälft, bord mått ca: 2 st. soffor mått ca: längd 152 cm, 1 st karmstol, etikettmärkta "INGELSTAVERKEN AB"
Bruksslitage
562762
2018-08-12