Carl Malmsten trädgårdsmöbel Sommar

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Bergshamra", trädgårdsmöbel, 4 dlr. mörkbetsad furu, tillverkad av ITA Ingelstaverken AB, 1900-talets andra hälft, bord mått ca: 2 st. soffor mått ca: längd 152 cm, 1 st karmstol, etikettmärkta "INGELSTAVERKEN AB"

Bruksslitage

562762

2018-08-12