Paret sängbord teak

Paret sängbord teak
Paret sängbord teak
Paret sängbord teak
Paret sängbord teak
Paret sängbord teak
Paret sängbord teak
Paret sängbord teak
Paret sängbord teak
Paret sängbord teak
Paret sängbord teak
Paret sängbord teak
Paret sängbord teak

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, ek samt teakfanér, sarg med låda, 1950/60-tal, höjd ca 53, 33x43 cm

Sedvanligt bruksslitage

562763

2018-08-12