Baljfåtölj senempire

Baljfåtölj senempire
Baljfåtölj senempire
Baljfåtölj senempire
Baljfåtölj senempire
Baljfåtölj senempire
Baljfåtölj senempire
Baljfåtölj senempire
Baljfåtölj senempire
Baljfåtölj senempire
Baljfåtölj senempire
Baljfåtölj senempire
Baljfåtölj senempire

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, senempire, 1800-talets mitt, stomme i ek och mahogny, klädsel med blomsterbrodyr i petit point, sitthöjd 43, bredd ca 60 cm

Lagning i ett bakre ben, limmad i frambenen

562764

2018-08-11