Trädgårdsgrupp Sommar

Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar
Trädgårdsgrupp Sommar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets mitt, rotting med målat dekor, bestående av: 1 soffa, 2 fåtöljer, 1 bord, soffans sitthöjd ca 44, längd 120 cm, bordets höjd 62, 54x54 cm, samt höjd ca 55, 77x62 cm

Slitage, märken, ställvis missfärgningar och några mindre skador i rottingen

562767

2018-08-11