Duxiesta fåtölj fotpall design Folke Ohlsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, "Duxiesta", fåtölj med fotpall, DUX, 1960-tal, Ljungs Industrier Malmö, Bra Bohag, stomme i teak, mönstrad klädsel, fåtölj och pall med vippfunktion, undertill märkt, sitthöjd ca 36 cm

Slitage

562773

2018-08-11