Spegel med konolbord
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, spegeln gustaviansk stil bordet i rokokostil, spegeln bronserad, krönet med medaljong, fleuroner samt rosett, understycke med lagerblad, fasettslipat glas, konsolbordet i bronserat trä med marmorskiva, spegelns höjd ca 100, konsolbordets höjd 78 cm
Enstaka skador förekommer på spegeln
562777
2018-08-11