Kakemon

Kakemon
Kakemon
Kakemon
Kakemon
Kakemon
Kakemon
Kakemon
Kakemon
Kakemon
Kakemon
Kakemon
Kakemon

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KAKEMON, Japan, tidigt 1900-tal, signerad, motiv med häst och körsbärsträd, målat på siden 178x59 cm

Slitage

562778

2018-08-11