Spegel 1920-/30-tal

Spegel 1920-/30-tal
Spegel 1920-/30-tal
Spegel 1920-/30-tal
Spegel 1920-/30-tal
Spegel 1920-/30-tal
Spegel 1920-/30-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1920-/30-tal, träram av mahogny med skuren dekor, dekor i spegelglaset, ca 101x97 cm

Slitage, smuts, enstaka liten repa på spegelglaset

562779

2018-08-11