Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1920-/30-tal, träram av mahogny med skuren dekor, dekor i spegelglaset, ca 101x97 cm
Slitage, smuts, enstaka liten repa på spegelglaset
562779
2018-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här