Ljusstakar brons Sommar

Ljusstakar brons Sommar
Ljusstakar brons Sommar
Ljusstakar brons Sommar
Ljusstakar brons Sommar
Ljusstakar brons Sommar
Ljusstakar brons Sommar
Ljusstakar brons Sommar
Ljusstakar brons Sommar
Ljusstakar brons Sommar
Ljusstakar brons Sommar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, brons, i form av palmer höjd 23,5 respektive 30 cm

Ett palmblad med lagning

562801

2018-08-12