Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, bägge med stomme i bambu och flätad rotting, stoppade sittplymåer klädda i flätad rotting, sitthöjd ca 44 cm
Mindre brukslitage
562809
2018-08-12