Bambufåtöljer Sommar

Bambufåtöljer Sommar
Bambufåtöljer Sommar
Bambufåtöljer Sommar
Bambufåtöljer Sommar
Bambufåtöljer Sommar
Bambufåtöljer Sommar
Bambufåtöljer Sommar
Bambufåtöljer Sommar

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, bägge med stomme i bambu och flätad rotting, stoppade sittplymåer klädda i flätad rotting, sitthöjd ca 44 cm

Mindre brukslitage

562809

2018-08-12