Golvlampor Luxus 1970-tal

Golvlampor Luxus 1970-tal
Golvlampor Luxus 1970-tal
Golvlampor Luxus 1970-tal
Golvlampor Luxus 1970-tal
Golvlampor Luxus 1970-tal
Golvlampor Luxus 1970-tal
Golvlampor Luxus 1970-tal
Golvlampor Luxus 1970-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, Luxus, 1970-tal, grönlackerad metallfot, trattformade skärmar i klar plast, skärmarna märkta Texolux, höjd ca 133 cm

Bruksslitage, ytsmuts

562813

2018-08-12