Josef Frank vägglampor
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, modellnummer "2484-2", vägglampor, 1 par, 1900-talets mitt, Firma Svenskt Tenn, stomme i mässing, bägge med textilskärmar klädda i textil "La Plata" designad av Josef Frank för Svenskt Tenn, justerbara i höjd, höjd ca 63 cm
Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna
562814
2018-08-12