Josef Frank vägglampor

Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor
Josef Frank vägglampor

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JOSEF FRANK, modellnummer "2484-2", vägglampor, 1 par, 1900-talets mitt, Firma Svenskt Tenn, stomme i mässing, bägge med textilskärmar klädda i textil "La Plata" designad av Josef Frank för Svenskt Tenn, justerbara i höjd, höjd ca 63 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna

562814

Päivämäärä:

2018-08-12