Hans J Wegner Shaker table

Hans J Wegner Shaker table
Hans J Wegner Shaker table
Hans J Wegner Shaker table
Hans J Wegner Shaker table
Hans J Wegner Shaker table
Hans J Wegner Shaker table
Hans J Wegner Shaker table
Hans J Wegner Shaker table
Hans J Wegner Shaker table
Hans J Wegner Shaker table

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS J. WEGNER, matbord, sk. Shaker Table, Andreas Tuck, Danmark, 1960-tal, tvålbehandlad ek, brännmärkt, höjd ca 71, 180x90 cm

Slitage

562816

2018-08-12