Byrå 1700-tal
2018-08-12
562822
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanerad i ek, välvd front, 3 lådor med draghandtag och nyckelbussor i mässing, höjd ca 78, 110x55 cm
Kraftigt slitage, nyckel saknas