Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKPLAFOND, 1940-tal, slipat och blästrat bruntonat glas samt mässing, för tre ljuspunkter, höjd ca 60, Ø 49 cm
Nagg, bruksspår, 3 av 6 dekorationsarmar saknas, ej funktionstestad
562828
2018-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här