Urna Arabia

Urna Arabia
Urna Arabia
Urna Arabia
Urna Arabia
Urna Arabia
Urna Arabia
Urna Arabia
Urna Arabia
Urna Arabia
Urna Arabia
Urna Arabia
Urna Arabia

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

URNA, ca 1900, Arabia, Finland, hänklar i form av sjölejon, dekor med fiskar, delvis bronserad, höjd ca 32 cm

Kuntoraportti

Skador/lagningar

562831

Päivämäärä:

2018-08-12