Urna Arabia
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
URNA, ca 1900, Arabia, Finland, hänklar i form av sjölejon, dekor med fiskar, delvis bronserad, höjd ca 32 cm
Kuntoraportti
Skador/lagningar
562831
Päivämäärä:
2018-08-12