Kjell Andersson blandteknik
2018-08-12
562837
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KJELL ANDERSON (född 1937): Komposition, signerad och daterad Kjell Andersson -96, akvarell, ca 62x48 cm