Kjell Andersson blandteknik

Kjell Andersson blandteknik
Kjell Andersson blandteknik
Kjell Andersson blandteknik
Kjell Andersson blandteknik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KJELL ANDERSON (född 1937): Komposition, signerad och daterad Kjell Andersson -96, akvarell, ca 62x48 cm

562837

2018-08-12