Staffan Hallström oljemålning

Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): landskapsmotiv med parkvy, signerad Staffan H, olja på duk, ca 48x39 cm

562840

2018-08-12