LARS JONSSON (född 1952)
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LARS JONSSON (född 1952), signerad och daterad -67, blandteknik på papper, "Nattskärra", ca 35,5x41,5 cm
Gåva från konstnären och sedan i arv
Ej examinerad ur ram, obetydliga veck, gulnade fläckar.
562847
2018-08-15