LARS JONSSON (född 1952)

LARS JONSSON (född 1952)
LARS JONSSON (född 1952)
LARS JONSSON (född 1952)
LARS JONSSON (född 1952)

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952), signerad och daterad -67, blandteknik på papper, "Nattskärra", ca 35,5x41,5 cm

Gåva från konstnären och sedan i arv

Ej examinerad ur ram, obetydliga veck, gulnade fläckar.

562847

2018-08-15