Tobaksask 1800-tal

Tobaksask 1800-tal
Tobaksask 1800-tal
Tobaksask 1800-tal
Tobaksask 1800-tal
Tobaksask 1800-tal
Tobaksask 1800-tal
Tobaksask 1800-tal
Tobaksask 1800-tal
Tobaksask 1800-tal
Tobaksask 1800-tal
Tobaksask 1800-tal
Tobaksask 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOBAKSASK, Sverige, 1800-tal, fanérad i rot, ömsom med fiskbensmönstrad intarsia, höjd ca 15, 15x15 cm

listsläpp, fanérskador

562855

2018-08-12