Mediabänk teak

Mediabänk teak
Mediabänk teak
Mediabänk teak
Mediabänk teak
Mediabänk teak
Mediabänk teak
Mediabänk teak
Mediabänk teak

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MEDIABÄNK, 1950/60-tal, Danmark, massiv teak, höjd ca 32, 38x145

Zustandsbeschreibung

Slitage, repor

562862

2018-08-12