Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MEDIABÄNK, 1950/60-tal, Danmark, massiv teak, höjd ca 32, 38x145
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor
562862
2018-08-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner