Sängstomme 1800-talets slut

Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGSTOMME, empirstil, sekelsifte, mässing, höjd 120, ca 105x200 cm

Brukslitage

562863

2018-08-12